0905 150 100 zion@zionclinic.sk

MAGNETICKÁ REZONANCIA

VYŠETRENIE MAGNETICKOU REZONANCIOU

■ Magnetická rezonancia je najpresnejšie priestorové zobrazenie mäkkých tkanív vyšetrovanej lokality, teda priamy pohľad do vnútra bez rezania s maximálnou presnosťou. Náš najnovší špecializovaný prístroj magnetickej rezonancie je jedinečný svojho druhu a je zameraný na zobrazenie meniskov, väzov, chrupaviek, medzistavcových platničiek, ako aj opuchov kostí, zmien svalov, šliach a ostatných mäkkých tkanív. Jedinečný je aj možnosťou zobrazovania určitých lokalít v pohybe, čo umocňuje hodnotu vyšetrenia. Sme schopní takto vyšetriť aj pacientov po operáciách, prípadne implantáciách s použitím moderných titánových materiálov.

■ Najdôležitejšou a najvyššou hodnotou vyšetrovania na našom zariadení je priama konfrontácia  s laborantom pracujúcim na danom prístroji a s lekárom popisujúcim výsledky vyšetrenia. Táto unikátna spolupráca dopomáha k spresneniu výsledkov vyšetrenia, a tým k úspechom v liečbe a jej urýchleniu.

Výhody nášho zariadenia oproti bežným prístrojom MR

■ ľahší prístup a manipulácia s pacientom
■ možnosť vyšetrovať aj pacientov s klaustrofóbiou
■ menšie riziko u pacientov s kovovými implantátmi
■ nižšia degradácia obrazu pri kovových implantátoch
■ možnosť vyšetrovania končatín v rôznych polohách aj v pohybe
■ nižšia hlučnosť pri vyšetrení

PRÍSTROJ  O-SCAN

Tento systém predstavuje najnovšie možnosti snímania požadovaných oblastí na tele a zabezpečuje pacientovi značný komfort. Špecializovaný otvoreny systém pre diagnostiku pohyboveho aparátu. O-scan je hviezda medzi MRI končatín, počíta s potrebou vyššej priepustnosti v rádiológii a ortopedickej praxi. Môže ľahko pracovať po boku celotelových skenerov na rádiologických pracoviskách a tak ušetriť čas pre veľké klinické prípady, čím umožní zlepšenie workflow a zabezpečenie optimálnej starostlivosti o pacienta.

 Vďaka inovatívnej a špeciálnej technológii je Esaote lídrom v oblasti vyhradenej muskuloskeletálnej MRI s viac ako 2000 systémami inštalovanými po celom svete. Neustále sa rozrastajúca rodina inovatívnych špecializovaných MRI systémov sa môže pochváliť spoločnými rysmi, ako je jednoduché použitie, otvorený ergonomický dizajn, ktorý zaručuje optimálny komfort pre pacienta a efektívnosť nákladov.

KONTAKTUJTE NÁS I 0905 150 100 I zion@zionclinic.sk

NEDOVOLALI STE SA?
Ku každému pacientovi sa snažíme pristupovať individuálne a zodpovedne, preto veríme, že pochopíte možnú obsadenosť našich telefónnych liniek. Ak momentálne nedvíhame, venujeme sa naplno iným pacientom. Prosíme, kontaktujte nás znovu na našom mobilnom čísle CALL CENTRA 0905 150 100.